Datum objave:27.08.2017
Pročitano:2395 puta
By:Lampshade Media
Američki alternativni rock sastav Queens of the Stone Age objavio je sedmi studijski album pod nazivom „Villlains". Album je objavila izdavačka kuća Matador Records i možete ga u celosti preslušati na linku https://goo.gl/pWjL6m ili preuzeti na linku https://goo.gl/xYYyMJ.
Album „Villains" najavljen je singlovima „The Way You Used To Do" i „The Evil Has Landed" koji su u odmah po objavljivanju pronašli svoj put do pubike. Producent izdanja je proslavljeni Mark Ronson, poznat po saradnji sa Brunom Marsom, Amy Winehouse, Lady Gagom i mnogim drugima, dok se kao koproducent javlja Mark Rankin, dugogodišnji saradnik ovog benda. Dizajn omota i prateće grafike radio je umetnik pod pseudonimom Boneface, koji je radio i na prethodnom QOTSA hit albumu „...Like Clockwork".
Prethodni Queens of the Stone Age album „...Like Clockwork" zabeležio je zapažen uspeh kako kod publike, tako i kod kritike, a novo izdanje, po svemu sudeći, ide istim stopama.