PANNONIAN CHALLENGE 2016: Šta, gde i kako možeš videti ove godine

Datum objave:05.07.2016

Pročitano:2946 puta

Datum održavanja: 15.07.2016 - 23.07.2016

Lokacija: Osijek, Hrvatska

Najveći regionalni festival ekstremnih sportova i urbane kulture, 17. Pannonian Challenge biće održan od 15. do 23. jula u Osijeku.  Osim sprotskog i muzičkog programa, tu je i ove godine kulturni segment, ali ovog puta u mnogo većem opsegu nego do sada. Uz to što ćete uživati u akrobacijama vrhunskih sportista i plesati uz zanimljive ritmove, možete takođe i pokazati svoju umetničku stranu. Kada treba da ste u parku da ne propustiti omiljeni deo festivala, proverite u kompletnom festivalskom programu. 

 

 Pannonian Challenge


SPORTSKI PROGRAM

15.  jul

Kazamat
20:00h Party

16. jul – SKATE DAY

SRC Copacabana – skatepark
11:00h - 13:00h Otvoreni trening za sve
13:00h - 15:00h Trening za skejtere
15:00h - 17:00h Skate amateri - takmičenje
17:00h - 18:00h Skate pro - zagrevanje
18:00h - 19:45h Skate pro - kvalifikacije
20:00h - 21:30h Skate pro - finale
21:45h - 22:00h Dodela nagrada

Dvorište kluba Vega
22:00h Party


17. jul – INLINE DAY

SRC Copacabana – skatepark
11:00h - 13:00h Otvoreni trening za sve
13:00h - 15:00h Trening za inline
15:00h - 17:00h Inline amateri - takmičenje
17:00h - 18:00h Inline pro - zagrevanje
18:00h - 19:45h Inline pro - kvalifikacije
20:00h - 21:30h Inline pro - finale
21:45h - 22:00h Dodela nagrada

Dvorište kluba Vega
22:00h Party

18. jul
Dvorište kluba Vega
22:00h Party

19. jul
Dvorište kluba Vega
20:00h Party

20. jul 

Dvorište kluba Vega
22:00h Party


21. jul - BMX THURSDAY

SRC Copacabana – skatepark
10:00h - 16:00h Trening - BMX Freestyle Park World Cup
16:00h - 17:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa
17:00h - 19:00h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa
19:00h - 20:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa
20:00h - 22:00h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa

 

Dvorište kluba Vega
22:00h Party

22. jul - BMX FRIDAY

SRC Copacabana – skatepark
09:00h - 11:00h Trening - BMX Freestyle Park Junior
11:00h - 12:00h Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Junior
12:00h - 13:30h Trening - BMX Freestyle Park Amateur
13:30h - 15:40h Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Amateur
16:00h - 17:00h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:00h - 17:40h Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:40h - 18:50h Trening - Semi Final UCI BMX Freestyle Park
20:00h - 22:00h Polufinale - UCI BMX Freestyle Park World Cup


Dvorište kluba Vega
22:00h Party



23. jul – BMX SATURDAY

SRC Copacabana – skatepark
10:00h - 11:20h Slobodni trening za sve
11:20h - 12:00h Trening - BMX Freestyle Park Girls Amateur
12:00h - 13:00h Takmičenje - BMX Freestyle Park Girls Amateur
13:00h - 13:40h Trening - BMX Freestyle Park Junior
13:40h - 14:30h Finale - BMX Freestyle Park Junior
14:30h - 16:30h Slobodni trening za sve
16:30h - 17:10h Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:10h - 17:45h Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls
17:45h - 18:30h Trening - BMX Freestyle Park Amateur
18:30h - 19:40h Finale - BMX Freestyle Park Amateur
19:40h - 20:30h Trening - Final UCI BMX Freestyle Park
20:40h - 22:10h Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup
22:10h Dodela nagrada


Dvorište kluba Vega
22:10h Party

KULTURNI PROGRAM

 

15. jul
Kazamat
20:30h Izložba

 

16. jul
SRC Copacabana – chill zona

17:00h -19:00h B-Boying (Break Dance) 1 VS 1 Competition - Seven 2 Smok
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica

17. jul
SRC Copacabana- chill zona

17:00h - 20:00h Graffiti Jam
10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica

Dvorište kluba Vega
16:00h-18:00h Mali tečaj glume

18. jul
SRC Copacabana – chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica
18:00h - 19:00h B-Boying (Break Dance) Workshop - B-Boy Nito
19:00h - 20:00h Hip-Hop Dance Workshop - Honey

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume
21:00h - 22:00h Predstava "Mjesečina"

19. jul
SRC Copacabana - chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica
18:00h - 19:00h Graffiti Workshop - Moler 1
19:00h - 20:00h DJ Workshop - DJ Marushk

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume
19:00h - 20:00h Predstava "Putovanje u središte sebe"

20. jul
SRC Copacabana- chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica
18:00h - 19:00h Beatbox Workshop - Tyfa
19:00h - 20:00h MC Workshop - MC RIMA

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume

21. jul
SRC Copacabana - chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica

22. jul

SRC Copacabana – chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica

23. jul
SRC Copacabana – chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija
16:00h -18:00h Dečja radionica

Kompletan muziči deo festivala pogledajte OVDE.
 


vrh strane
Komentari (0)
Pošalji komentar


Ime i prezime

Komentar

Unesite kod iznad :