Line up i satnica Urban Bug favele na Dev9t 2017

Datum objave:06.06.2017

Pročitano:8756 puta

Datum održavanja: 09.06.2017 - 06.06.2017

Lokacija: Ciglana

Na konkurs za nastup na Urban Bug faveli na Dev9t prijavio se veliki broj vas, ali naš selektorski tim izabrao je one čiji su miksevi najviše odgovorili na temu. 

 

Podsećamo vas da ovogodišnji Dev9t počinje u petak 9. juna i trajaće do subote 17. juna, a radno vreme Urban Bug favele biće radnim danima od 19:30 do šest ujutru petkom i subotom, a od nedelje do četvrtka od 17 do 1 sat iza ponoći. 

 

Ove godine izabraćemo 12 DJ-eva koje ćemo sa Dev9t voditi na Exit gde će nastupati na Urban Bug stejdžu koji slavi svoj 10. rođendan na ovom najvećem domaćem festivalu. 

 

Urban Bug favela 2016

 

U nastavku pronađite satnicu i line up po danima: 

 

DAN 1 - PETAK - 9. JUN

19:30 - 21:00 - Mladen Ivić
21:00 - 22:30 - Ben Hadad
22:30 - 00:00 - NMNJ
00:00 - 01:30 - Teo Trunk
01:30 - 03:00 - Artem Fedula
03:00 - 04:30 - Loco Baby
04:30 - 06:00 - Atila

DAN 2 - SUBOTA - 10. JUN

19:30 - 21:00 - Lazar Petrovski
21:00 - 23:00 - Trips & Tics b2b CeZ
23:00 - 00:00 - Doboš Torta Nemanja Aćimović
00:00 - 01:30 - Aleksandar Korićanac
01:30 - 03:00 - Mancha b2b Mark Panic
03:00 - 04:30 - Peter Portman
04:30 - 06:00 - SML

DAN 3 - NEDELJA - 11. JUN


17:00 - 18:00 - PeaceAS
18:00 - 19:00 - Scepa
19:00 - 20:00 - SubKontra
20:00 - 21:00 - klaxil
21:00 - 22:00 - Resilient
22:00 - 23:00 - Two - S
23:00 - 00:00 - O.C.D
00:00 - 01:00 - Žepa b2b Nikolai

DAN 4 - PONEDELJAK - 12. JUN

17:00 - 18:00 - Aleksandar Duković
18:00 - 19:00 - Nikola Despetović
19:00 - 20:00 - a.TIL.a
20:00 - 21:00 - Marko Marković
21:00 - 22:00 - Vladimir Savić
22:00 - 23:00 - Boris Perović
23:00 - 00:00 - Void
00:00 - 01:00 - Heckler Dj'z

DAN 5 - UTORAK - 13. JUN

17:00 - 18:00 - Boki Ribić
18:00 - 19:00 - Spiridon
19:00 - 20:00 - Abaz Crnisanin
20:00 - 21:00 - LK
21:00 - 22:00 - Mark Andersson b2b Vladimir T
22:00 - 23:00 - Minus
23:00 - 00:00 - Ajgor
00:00 - 01:00 - Voker

DAN 6 - SREDA 14. JUN


17:00 - 18:00 - Barber b2b Rale Vuković
18:00 - 19:00 - unky
19:00 - 20:00 - Marko Škorić
20:00 - 21:00 - LYE
21:00 - 22:00 - groovytech
22:00 - 23:00 - Iks - Oks
23:00 - 00:00 - Un Padre
00:00 - 01:00 - Bo - ian b2b Danch

DAN 7 - ČETVRTAK 15. JUN


17:00 - 18:00 - Stefan Marković
18:00 - 19:00 - Marko Batkovski
19:00 - 20:00 - Premilien
20:00 - 21:00 - Troublemakers
21:00 - 22:00 - Dj Dima
22:00 - 23:00 - Alex Subb
23:00 - 00:00 - Subgenetics
00:00 - 01:00 - pressure point

DAN 8 - PETAK - 16. JUN


19:30 - 21:00 - Theanilo b2b Beli
21:00:22:30 - Miozz
22:30 - 00:00 - Layzie b2b Vrag
00:00 - 01:30 - Nevena Jeremić b2b Teodora van Context
01:30 - 03:00 - LinBer Lynx
03:00 - 04:30 - Marina Mimoza
04:30 - 06:00 - Nikolica b2b Nelly

DAN 9 - SUBOTA - 17. JUN

19:30 - 21:00 - 2 ufo's
21:00 - 22:30 - Predrag Milošević
22:30 - 00:00 - DJ Ura b2b Nadežda Dimitrijević
00:00 - 01:30 - Den Helders
01:30 - 03:00 - John Belk b2b Kid Kimi
03:00 - 04:30 - Alexander De Funk
04:30 - 06:00 - Battric & MIVU


Facebook event

 


vrh strane
Komentari (0)
Pošalji komentar


Ime i prezime

Komentar

Unesite kod iznad :